Herbal sauna ritualHerbal sauna ritualGuesthouse rentalGuesthouse rentalWedding celebrationWedding celebrationAccommodationAccommodation
Atpūta laukos pie dabas Bauska

Sauna ritual for harmony

Pirts rituāls ir individuāla procedūra, kuras laikā tiek piemērota pirts temperatūra un vēlmes. Vienam pirts rituāls ir kā neaizmirstamas lidojuma sajūtas, bet citam kā jauna posma sākums. Miers, labsajūta un vieglums ir sajūtas, kuras ikviens izjūt pirts rituāla laikā. Gravas pirtniece parūpēsies, lai pirts rituāla laikā var justies kā mājās un nesteidzīgi ļauties procedūrām, kas attīra ķermeni un prātu.

Wedding venue near nature

Gravas atrodas gleznainā vietā pie meža, kas var būt piemērota vieta svinībām pie dabas. Svinību vieta līdz 60 personām, ceremonijas vieta, ugunskurs mičošanas tradīcijām, gultasvietas, plaša teritorija un ērta piebraukšana tiek nodrošināta ikvienam. Šobrīd svinības piedāvājam organizēt sezonas laikā no maija līdz septembrim.

Accommodation near Bauska

Pie Bauskas Gravas naktsmītnes nodrošina naktsmājas ikvienam. Viesu mājas augštāvā atrodas gultasvietas, bet pirmajā stāvā neliela virtuve, atpūtas telpa un labierīcības. Viesu mājas apkārte ir plaša ar ierīkotiem sporta laukumiem un grilēšanas vietu.