Kas ir pirts rituāls

Pirts rituāls ir latviešu pirts tradīciju kopums, kas pievēršas ne tikai fiziskai, bet arī garīgai ķermeņa atjaunošanai. Pirts un rituāls ir kā piedzīvojums, kas noris vairākos līmeņos – atveseļojot organismu, koncentrējoties uz sajūtām, iepazīstot sevi, paļaujoties uz otru cilvēku un piedzīvojot izmainītu apziņas stāvokli.
Ar malku kurināta un jūras oļiem veidotā krāsns, Pirts Gariņš un pirtniece Biruta piepildīs Jūs ar dzīves spēku, attīrīs un spēcinās saikni ar dabu, pirts rituālam noritot 5 stundu garumā.
Pirtniece Biruta nodarbojas ar pirts lietām Gravās jau 8 gadus. Pirtnieka izglītība iegūta pirts skolā Lielzemenes 2011. gadā. Pirts un augu zināšanas ir Birutas mūža ieguldījums, kas ticis studēts gan pašmācības ceļā, gan apmeklējot kursus kā “Netradicionālo augu audzēšana”. Gravas ir Birutas dzīvesveids, darbs un mājas. Te Jūs varēsiet izjust pirts rituāla individuālo pieeju.

Pirts rituālos iekļauts

- Ķermeņa skrubēšana ar pašgatavotu skrubi
- Klūgu slotiņu izmantošana
- Enerģētiskā pēršanās ar daudzveidīgām, katram dzimumam piemērotām, slotiņām
- Seno baltu zīmju izmantošana
- Skanošo trauku izmantošana
- Atdzesēšanās baseinā
- Medus maskas ķermenim
- Dažādu augu aromātiskās kāju vanniņas
- Zāļu tēju malkošana ar medu, kazas piena produktu un citu pašu audzētu produktu baudīšana
- Visa pirts rituāla garumā Gravas pirtniece Biruta rūpēsies, lai Jūs izjustu šo laiku kā lidojumu, atbrīvojot domas un izbaudot sarūpētās dabas veltes.

Izvēlies Pirts Rituāla noskaņu..

Zāļu pirts rituāls - latviešu pirts. Pirtniece Biruta rūpēsies, lai Jūsu ķermenis gan enerģētiski attīrās, gan arī radītu sevī meditatīvu noskaņu, izmantojot sarūpētās dabas veltes. Pēriena laikā tiek izmantotas 5 dažāda veida pirtsslotas kā vībotne, bērzs, kļava, pīlādzis, liepa un ozols.
Zāļu pirts rituāls pārim - 63 € personai
Naktsmītnes - 18 € personai
papildus procedūras skatīt lauku SPA sadaļā.
Ja rezervācija tiek kavēta vairāk par stundu, pirtniecei ir tiesības atcelt rezervāciju.

Zāļu pirts rituāls